Gaziantep Kızlık Zarı Dikim Kuralları
Kızlık Zarı Kızlık Zarı Yazıları

Hatay Kızlık Zarı Tedavisi 

Genç kızlıktan kadınlığa adım atarken ilk cinsel birleşme ile beraber yırtılan kızlık zarı sonrasında hafif kanama meydana gelmektedir. Bu durum kiminde açık renkte kiminde ise daha kırmızı tonda meydana gelebilmektedir. Fakat kızlık zorunun yırtılabilmesi için cinsel ilişki birleşmesi olmasına gerek yoktur. Bazı sorunlar ya da bazı yanlış uygulamalarda kızlık zarının yırtılmasına sebep olabilmektedir.

Kızlık zarı gözle görülen bir yapıya sahip değildir. Dolayısıyla kızlık zarının yırtılabilmesi için vajinadan giriş olması gerekmektedir. Kızlık zarı bazı kişilerde esnek yapıya sahip olduğundan ilk cinsel birleşme de tam birleşme olmadığında da yırtılma olmayabilir.

Kızlık zarı dikimi için son yıllarda bir çok araştırma yapılmaktadır. Kızlık zarı iki yöntem ile dikilmektedir. Kalıcı yöntem ve geçici yöntem olarak yapılan bu uygulama kadın doğum uzmanı tarafından yapılmaktadır. Alanında tecrübeli ve bilgili kadın doğum uzmanları tarafından yapılarak kişinin kızlık zarı dikilmektedir.

Geçici kızlık zarı kısa süre sonra cinsel birleşme olacak ise yapılan bir uygulamadır. Fakat uzun vadede kızlık zarı dikimi yapılmak isteniyor ise kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilmektedir. Kızlık zarı dikimi yapıldıktan sonra kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir. Kişinin hastane ortamında uzun süre yatış yapmasına gerek yoktur.

Hatay Kızlık zarı dikimi için işlemi yaptıracak olan kişi ve doktor mahremiyeti ön planda tutularak herhangi üçüncü kişilerce bilgiler paylaşılmamaktadır. Bu sayede kişinin tüm mahremiyeti gizlenerek işlem görmesi sağlanır. Gaziantep de yer alan kızlık zarı dikimi ameliyatını yapan doktorumuzun bilgilerine ulaşmak için sitemizden bakabilir ve bilgi almak için doktor ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı bir uygulama yaptırmak için alanında uzman doktorumuz Opr. Dr. Sezgin SÖNMEZ ile görüşüp kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırabilirsiniz.

İletişim 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir