Kızlık Zarı Kızlık Zarı Yazıları

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Kilis

Geçici kızlık zarı dikiminde uygun fiyat tarifeleri üzerinden tedavi hizmetleri sunan Opr. Dr. Sezgin SÖNMEZ Kilis , geçici kızlık zarı dikiminde yoğun olarak talep almaktadır. Opr. Dr. Sezgin SÖNMEZ sayesinde geçici kızlık zarı dikimlerini başarılı olarak tedavi eden Kilis hastanelerinden randevu alarak geçici kızlık zarı dikimi tedavisi yapılabilmektedir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Özellikle evlilik dönemi öncesi çokça tercih edilen geçici kızlık zarı dikimi adından da anlaşılacağı üzere yırtılan kızlık zarının geçici olarak dikilmesidir. Kalıcı kızlık zarı dikimine oranla daha düşük fiyatlardan tedavi edilen geçici kızlık zarı dikimleri basit bir onarım aşamasından sonra 24 ila 72 saat arası veya daha fazla süreçli olarak kalıcılığını koruyabilmektedir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Başlıca Avantajları Nelerdir?

Geçici kızlık zarı dikimi başlıca avantajları ise şunlardır;

Daha Düşük Fiyatlardan Onarılıyor

  • Geçici kızlık zarı dikimi, kalıcı kızlık zarı dikimine göre daha düşük fiyat tarifeleri üzerinden onarılmaktadır. Kalıcı kızlık zarı dikimi 3500 tl ila 4500 tl arası olabilirken, geçici kızlık zarı dikimi 950 tl ila 1250 tl arası olabilmektedir.

Daha Basit Tedavi

  • Geçici kızlık zarı dikimi, kalıcı kızlık zarı dikimi tedavisine oranla daha basit bir tedavi ile onarılmaktadır. Bu bakımdan kalıcı kızlık zarı dikimi birkaç seans ile onarılabilirken, geçici kızlık zarı dikimi yalnızca tek bir seans ile onarılabilmektedir.

Kolay Yırtılabilir

  • Geçici kızlık zarı dikimi özellikle bireylerin düğün öncesi tercih etmesi sayesinde kalıcı kızlık zarı dikimine göre daha kolay yırtılabilir olmasıdır. Bu bakımdan geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenler, onarım sonrası kızlık zarına zarar vermemeye özen göstermeleri gerekmektedir.

Bu bakımdan geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenler Opr. Dr. Sezgin SÖNMEZ ile iletişime geçebilmektedirler.
iletişim için tıklayınız 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir