Kızlık Zarı Kızlık Zarı Yazıları

Gaziantep Kızlık Zarı Dikimi

İçine doğmuş olduğumuz toplum veya ülkenin önceden belirlenmiş yazılı olmayan birtakım ahlaki, örfi ve geleneksel kuralları bulunmaktadır. İçinde yaşayacağımız toplumu önceden seçemeyeceğimiz gibi bu toplumda var olan kurallara da uymak zorunda kalırız. Ahlaki kurallar yazılı olmayan ancak toplum tarafından değer verilen kurallardan biridir. Bekaretini evlilik öncesi herhangi bir nedenle kaybetmiş bir kadına kötü gözle bakılır ve toplumun ahlak kurallarına uymaması ile eleştirilir. Bu yüzden herhangi bir nedenden dolayı kızlık zarı yırtılan bir kadının bu tür yargılarla karşılaşmamak adına son dönemlerde oldukça yaygın olan kızlık zarı dikimi araştırmasına koyulmuştur. Ancak kızlık zarının hangi muayenehanelerde ve nasıl yapıldığı konusunda bir bilginiz yoksa yazımızın devamında bu konu hakkında açıklayıcı bilgilere ulaşacaksınız.

Gaziantep Kızlık Dikimi Nerede Ve Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtilmesi gereken konu, Gaziantep kızlık zarı dikim ücretleri hiçbir sigorta tarafından karşılanmaz. Herhangi bir hastalık mahiyeti taşımayan kızlık zarı dikimi, kadın doğum doktorları tarafından yapılmaktadır. Genişlemiş ve yırtılmış olan kızlık zarınız, son dönemlerin popüler ve en kolay ameliyatları arasında yer alan kızlık zarı ameliyatı ile kısa sürede dikilir ve hiçbir şey olmamışcasına yaşantınıza devam edebilirsiniz. Opr. Dr. Sezgin SÖNMEZ ile görüşerek muayene bilgisi alabilirsiniz ortalama olarak 20 – 25 dakikalık bir süre zarfı içerisinde lokal anestezi uygulanarak gerçekleştirilen kızlık zarı dikim ameliyatı sonrasında fazla acı hissetmezsiniz. Hissedeceğiniz hafif acılar ise maksimum 1 gün sonra dinecektir.

İki farklı türde kızlık zarı dikim çeşidi vardır. Bunlardan biri genellikle düğün gününden birkaç gün öncesinde yapılan geçici kızlık zarı, diğeri ise köklü bir çözüm yöntemi olan kalıcı kızlık zarı dikimidir. Geçici kızlık zarı birkaç günlük bir çözüm sunarken, kalıcı kızlık zarı ömür boyu kesin çözüm sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir