Gaziantep Kızlık Zarı Dikim Kuralları
Kızlık Zarı Kızlık Zarı Yazıları

Gaziantep Kızlık Zarı Dikimi Çeşitleri

Ülkemizin sosyo-kültürel ve gelenek-görenek yapısına bağlı olarak, evlilik öncesi cinsel ilişki toplumun çoğunluğu tarafından hoş karşılanmayan bir durumdur. Bazı ailelerin kızlarının başına gelen bu durum akıl almaz sonuçlar da doğurabilmektedir. Hem utanç meselesi hem de namus meselesi diye…

Herhangi bir sebepten cinsel ilişkiye girmiş ve bekâretini kaybetmiş bir kızın aklında devamlı olarak gelecek planlarında oluşması muhtemel sıkıntılar yer almaktadır. Hata sonucu veya bilerek yırtılan kızlık zarının geleceklerini bir şekilde etkileyeceği düşüncesine kapılan kızlar, kızlık zarı dikimi konusunda birtakım bilgiler edinerek bu çözüm yoluna başvururlar.

Bu konuda kızlara bir çözüm adresi olan Gaziantep kızlık zarı dikimi kısa sürede kızların kafalarındaki psikolojik sıkıntıların giderilmesinde yardımcı olmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Çeşitleri

Kızlık zarı dikimi iki farklı türde yapılmaktadır. Bunlardan biri geçici kızlık zarı dikimi bir diğeri de kalıcı kızlık zarı dikimi olarak bilinmektedir.

Geçici olarak yapılan kızlık zarı dikimleri kısa süreli olduğundan, cinsel ilişkiye veya gerdeğe girilmeden 3-4 gün öncesinde yapılmalıdır. Sürenin uzaması halinde vajinadan kan gelme olasılığı ise azalmaktadır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi Gaziantep hizmetinde ise; pahalı olmasına karşı oldukça başarılı sonuçlar verilen bir ameliyat ile gerçekleşmektedir. Lakin kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra ameliyat bölgesinin yemiz tutulmaması halinde, enfeksiyon kapma ihtimali oldukça yüksektir. Ayrıca ağrı ve kendiliğinden patlama ihtimalleri de yüksektir.

Bekâret zarı dikimi, genellikle büyük şehirlerdeki bazı özel hastaneler ve Özel muayenehaneler haricinde yapılmamaktadır. Yapılması da tavsiye edilmemektedir. Hastanelerde  yapılacak olan ameliyatları hijyenik bir ortam oluşturmaması açısından hayati bir risk taşımaktadır. Bu yüzden birçok doktor kızlık zarı konusuna pek sıcak bakmamaktadır. Fakat Gaziantep ve yakın illerinde bulunanlar bu konuda Uzman olna  Opr. Dr. Sezgin SÖNMEZ muayenehanesinde sizlere en güvenli hijyenik yer sunmaktadır.

Gaziantep kızlık zarı dikimi haricinde gerek gecesinde veya cinsel ilişki öncesinde partneriniz ile bir sıkıntı yaşamamak adına yapay kızlık zarı da kullanabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dışarıdan Bakılarak Görülür Mü?

Kızlık zarı görünümü kızın kendi bakış açısından mümkün değildir iki dudak arasında yer alan kızlık zarı, aralama sonucu görülmesi muhtemeldir. Kadın doğum uzmanları bu konuda yetkin olan birimdir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir